27 listopada 2018 r. miało miejsce zakończenie projektu pn. „Bezpieczny Senior z pasją” połączone z wernisażem, na którym zostały zaprezentowane prace plastyczne – przedmioty zdobione metodą decoupage, drzewa genealogiczne powstałe na warsztatach historycznych i zdjęcia uczestników warsztatów fotograficznych. Punktem kulminacyjnym jednak była prezentacja przewodnika multimedialnego, który powstał również dla innych Seniorów. Będzie on dostępny w formie audio na stronie internetowej Centrum „Kana”, jak i Radia RDN Nowy Sącz.

Nie zabrakło wspólnych podziękowań: Seniorom za ich aktywne uczestnictwo w zajęciach, a także i tych skierowanych od Seniorów pod adresem Centrum „Kana” za miłą atmosferę i dobrą organizację.

Seniorzy oprócz certyfikatów za udział otrzymali pamiątkowe kalendarze na rok 2019 z wybranymi zdjęciami z całego projektu.

Bardzo nas ucieszyły pozytywne wrażenia z projektu, którymi Seniorzy podzielili się z nami w trakcie wypełniania ankiet końcowych. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

„Bardzo interesujące programy, zaangażowanie organizatorów, duży wkład pracy, poświęcenie i podejście do osób starszych.”

– „Program bardzo ciekawy, różnorodny, profesjonalizm osób prowadzących.”

-„Obsługa projektu była bardzo dobra, życzymy dalszych pomysłów i dalszej współpracy z nami.”

– „Organizatorzy i osoby z obsługi projektu zasługują na najwyższą ocenę. Zajęcia prowadzili ludzie na wysokim poziomie kultury, z dużą wiedzą, którą przekazywali z serdecznością.”

– „Ja jestem bardzo zadowolona z programu, z dobrej organizacji, a osoby, które to wszystko zorganizowały oceniam na 5 i dziękuję.”

 To tylko niektóre z opinii Seniorów, jest ich o wiele, wiele więcej, ale wszystkim serdecznie dziękujemy za piękne słowa skierowane pod naszym adresem.

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.