W tym roku wypoczynek letni „Wakacje z Kaną 2019” odbył się w dniach od 1 do 12 lipca.

Pogoda dopisała, więc dla dzieci przygotowano szereg atrakcji: od wyjścia na basen, zajęcia komputerowe, zajęcia plastyczne, zajęcia animacyjne, przez zabawy ruchowe i zawody sportowe. Nie zabrakło zabaw chustą animacyjną, wspólnych spacerów w ciekawe zakątki Nowego Sącza i meczy piłki nożnej. Dodatkową atrakcją był wyjazd do Rytra i wycieczka edukacyjno – krajoznawcza na zamek, ciekawe warsztaty plastyczne i wizyta w Muzeum Zbójników i Górali w Rabce – Zdrój. Wszyscy uczestnicy wybrali się na Enklawę Przyrodniczą „Bobrowisko” w Starym Sączu, gdziez zapałem chłonęli wiedzę przyrodniczą i podziwiali naturę.

Na zakończenie tradycyjnie, odbył się Pokaz Młodych Talentów, podczas którego uczestnicy półkolonii prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Centrum „Kana” był dobrze spożytkowany. Na pozostałe dni wakacji wszystkim dzieciom życzymy pięknych przeżyć i dużo niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczestnikom za udział, Rodzicom i Opiekunom za zaufanie, a Sponsorom za okazane serce, tj.:

– Przetwórstwo Owoców i Warzyw „Prospona”,

– Firma HUZAR,

– Gospodarstwo Drobiarskie „GOSDROB FAMILY”,

– Zakład Butelkowania Naturalnej Wody Mineralnej „PIWNICZANKA”,

– Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej,

– Firma KONSBUD.

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Nowego Sącza.